Niemcy, Lubeka - miasto. 1/2 talara 1568

Cena wywoławcza:
220 PLN
950 PLN
+ 332 %

1/2 talara = 13 schiling i 9 Pfenig
Patyna, delikatny połysk w tle.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 14,41 g Ag