Niderlandy, Zeeland. Talar 1622

170 PLN
Cena sprzedaży: 330 PLN
Przebicie: + 94 %

Patyna, przyzwoicie wybity egzemplarz.

Davenport 4844; Delmonte 941

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,63 g Ag