Niderlandy, Westfriesland. Talar 1598

170 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 PLN
Przebicie: + 488 %

Aw.: Rycerz z mieczem w prawo i napis w otoku
Rw.: Hełm otoczony labrami, poniżej Lew w tarczy i napis w otoku

Davenport 8865; Delmonte 924

Patyna, resztki połysku.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 28,61 g Ag