Niemcy, Hamburg - miasto. Talar (32 schiling) 1621

Cena wywoławcza:
400 PLN
800 PLN
+ 100 %

Aw.: Dwugłowy Orzeł pod koroną i napis w otoku
Rw.: Brama do miasta z trzema wieżami i napis w otoku

Zachowany połysk w tle, wyraźne detale, patyna. Bardzo ładny talar.

Davenport 5365

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 29,08 g Ag