Niemcy, Frankfurt - miasto. Talar 1623

260 PLN
Cena sprzedaży: 380 PLN
Przebicie: + 46 %

Aw: Dwugłowy Orzeł, legenda otokowa
Rw: Duży krzyż z Orłem w tarczy w centralnej części

Justunek, delikatny połysk w tle. Patyna.

Davenport 5289

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 28,90 g Ag