Niderlandy, Brabant. Karol II (1665-1700). Patagon 1673

120 PLN
Cena sprzedaży: 285 PLN
Przebicie: + 138 %

Pęknięty krążek. Patyna.

Delmonte 343; Davenport 4491

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,46 g Ag