Niderlandy, Campen. Rudolf II (1576-1612). Talar 1597

Cena wywoławcza:
260 PLN
675 PLN
+ 160 %

Rzadszy talar. Patyna.

Davenport 8881; Delmonte 700

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 28,83 g Ag