Niemcy, Braunschweig - Wolfenbuttel. Friederich Urlich (1613-1634). 1/2 talara 1626 HS

Cena wywoławcza:
200 PLN
490 PLN
+ 145 %

Aw: Dziki człowiek, litery HS, napis w otoku
Rw: Wielopolowa tarcza herbowa dekorowana labrami i napis w otoku

Zachowany połysk w tle, patyna. Ładny egzemplarz.

Davenport 6285

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 14,31 g Ag