Niemcy. Braunschweig-Lüneburg-Calenberg. 4 mariengroschen 1692

Cena wywoławcza:
40 PLN
100 PLN
+ 150 %

Czyste srebro.

Gięty egzemplarz. Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,15 g Ag