Niemcy, Braunschweig-Calenberg-Hannover. 4 Mariengroschen 1707 HB

Cena wywoławcza:
30 PLN
130 PLN
+ 333 %

Połysk, patyna.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,11 g Ag