Niemcy, Braunschweig-Calenberg-Hannover. 2/3 talara 1678, Clausthal

120 PLN
Cena sprzedaży: 150 PLN
Przebicie: + 25 %

Wiekowa patyna.
Davenport 381

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 14,85 g Ag