Niemcy, Augsburg. Ferdynand III (1637-1657). Talar 1641

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 100 PLN
+ 83 %

Aw.: Popiersie w prawo, legenda otokowa
Rw.: Widok miasta w tle, pośrodku herb Augsburga.

Dużo świeżości i połysku menniczego. Zielonkawa patyna. Rzadszy talar.

Davenport 5039

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 28,74 g Ag