III RP. PRÓBA Nikiel 20 000 złotych 1991 Jan Paweł II Ołtarz

Cena wywoławcza:
500 PLN
1 100 PLN
+ 120 %

Piękny egzemplarz, poszukiwana moneta. Subtelna patyna.
Fischer P 376

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 2.17 g Ni