Hiszpania. Carlos III (1759-17788). 1/2 escudo 1760 M, Madryt

Cena wywoławcza:
300 PLN
420 PLN
+ 40 %
Patyna.
Friedberg 278

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,78 g Au .875