III RP. PRÓBA Nikiel 200 000 złotych 1990 Bór Komorowski

Cena wywoławcza:
220 PLN
250 PLN
+ 14 %

Piękny egzemplarz, patyna.
Fischer P 402

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 19.21 g Ni