Francja. 5 franków 1831 W + 1848 A, zestaw 2 monet.

80 PLN
Cena sprzedaży: 105 PLN
Przebicie: + 31 %

Patyna.

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 49,24 g Ag .900