Francja. 5 Franków 1849 A, Paryż PCGS MS62

Cena wywoławcza:
300 PLN
775 PLN
+ 158 %

Doskonale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna złotawa patyna.

Gadoury 719

Stan zachowania: PCGS MS62