Czechy. Fryderyk V (1619-1620) Kipper - 48 krajcarów 1620, Praga

Cena wywoławcza:
250 PLN
1 410 PLN
+ 464 %

Patyna. Rzadsza moneta.

Halacka 654

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 14,11 g Ag