Chiny, Chichli. 50 centów Yr. 24 (1898) - RZADKOŚĆ

Cena wywoławcza:
2 500 PLN
4 700 PLN
+ 88 %

Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się w sprzedaży aukcyjnej.

Ciemna, stara patyna. Dobrej jakości detale.

KM Y 64.1

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 13,37 g Ag