Austria. Franciszek Józef I. 5 Koron 1907

Cena wywoławcza:
150 PLN
400 PLN
+ 167 %

Szlachetna patyna, połysk. Wspaniała prezencja.

Herinek 770

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 24,02 g Ag