Austria. Franciszek Józef I. 5 Koron 1900

Cena wywoławcza:
150 PLN
430 PLN
+ 187 %

Piękny stan zachowania. Kolorowa patyna na całej powierzchni. Połysk.

Herinek 769

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 24,01 g Ag