Austria. 2 floreny 1892

100 PLN
Cena sprzedaży: 750 PLN
Przebicie: + 650 %

Ładny egzemplarz. Połysk, patyna.

Davenport 27

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 24,70 g Ag 900