Austria. Franciszek Józef I. 2 floreny 1889

Cena wywoławcza:
200 PLN
1 150 PLN
+ 475 %

Wspaniale zachowany egzemplarz. Mocny połysk. Złocista patyna.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 24,62 g Ag