Austria, Salzburg. Hieronim Józef Franciszek. (1772-1803). 20 krajcarów 1777 M, Salzburg - PIĘKNE

Cena wywoławcza:
500 PLN
750 PLN
+ 50 %

Moneta wyjęta ze slabu NGC z notą MS65.

Piękne lustro mennicze na całej powierzchni. Przepiękna, kolorowa patyna na rewersie.

Dość pospolita moneta, ale w tym stanie robiąca duże wrażenie podczas oględzin na żywo.

Polecamy.

KM 431

Stan zachowania: 1/L (UNC/Proof)
Waga: 6,65 g Ag