Austria, Salzburg. Max Gandolf von Küenburg (1668-1687). Talar 1671, Salzburg NGC MS61 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
800 PLN
1 775 PLN
+ 122 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Menniczy egzemplarz, mocny połysk, nietknięte obiegiem detale. Piękna, kolorowa patyna. Rzadka moneta w tym stanie zachowania.

Davenport; 3508; Probszt 1655; Zöttl 1995

Stan zachowania: NGC MS61 (2 MAX)