Austria. Karol VI (1711-1740). Talar 1738, Wiedeń

400 PLN
Cena sprzedaży: 925 PLN
Przebicie: + 131 %

Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło
Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną i napis wokoło

Patyna, delikatny połysk w zakamarkach.

Davenport 1038; KM 1579

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,66 g Ag