Austria. Józef I (1705-1711). Talar 1706, Wiedeń

300 PLN
Cena sprzedaży: 775 PLN
Przebicie: + 158 %

Aw.: Popiersie w prawo, wokoło napis
Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną, wokoło napis

Patyna.

Davenport 1013, Herinek 120

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 28,22 g Ag