Austria. Rudolf II (1576-1612) Talar 1605, Kutná Hora

450 PLN
Cena sprzedaży: 2 250 PLN
Przebicie: + 400 %

Rzadszy talar.

Nieznaczne przetarcie. Delikatny połysk w tle. Patyna.

Davenport 3002

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,35 g Ag