Austria. Ferdynand I (1522-1564). Talar bez daty, Hall

400 PLN
Cena sprzedaży: 1 350 PLN
Przebicie: + 238 %

Ładnie wybity egzemplarz. Dobre detale. Patyna.

Davenport 8026

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 28,40 g Ag