Austria. Rudolf II (1576-1612) Podwójny talar 1604, Hall

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
2 800 PLN
+ 87 %

Aw.: Popiersie w prawo, pod nim data 1604 , wokoło napis
Rw.: Tarcza herbowa, wokoło napis

Rzadko występujący w handlu podwójny talar.

Ciemna patyna, resztki połysku. Przyzwoicie zachowane detale.

Davenport 3004

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 56,39 g Ag