Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie. Odznaka 3 Dywizja Strzelców Karpackich - Stanisław Urbański

Cena wywoławcza:
200 PLN
260 PLN
+ 30 %

Wykonawca Lorioli Milano-Roma. Biały metal. Dewiza: Wiara - Wytrwałość - zwycięstwo.

Piękny stan zachowania odznaki. Patyna. Odznaczenie po Stanisławie Urbańskim.

Sawicki/Wielechowski s. 488-489

Wymiary: 43,5 x 40 mm

Stan zachowania: