II RP. Odznaka 5 Kresowa Dywizja Piechoty, Srebro

Cena wywoławcza:
200 PLN
900 PLN
+ 350 %

Odznaka trzyczęściowa w kształcie Krzyża Kawalerskiego. Na ramionach 5 - K - D - P; na dolnym dodatkowo tarcza z krzyżem. W kątach ramiona krzyża Monte Cassino. W centralnej części żubr.

Nakrętka sygnowana F.M.LORIOLI MILANO - ROMA. Na stronie odwrotnej nabita próba srebra 800.

Bardzo dobry stan zachowania. Znacznie rzadsze wykonanie w srebrze.

Sawicki/Wielechowski s. 489

40 x 40 mm

Stan zachowania:
Waga: 40 x 40 mm