II RP. Medal Konstytucji 3 Maja 1925, Warszawa

Cena wywoławcza:
300 PLN
825 PLN
+ 175 %

Medal Konstytucji 3 Maja, 1925. Srebro. Od strony rewersu nabity numer 3965. Stan zachowania dobry. Patyna. Wstążka. Rzadsza pozycja.

Strzałkowski 532a

Stan zachowania: