II RP. PSZnZ Odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich „Tobruk”, srebro

Cena wywoławcza:
300 PLN
800 PLN
+ 167 %

Mosiądz srebrzony. Mocowanie w postaci gwintowanego słupka z nakrętką. Na rewersie nabity numer No 1689 i próba srebra 800. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Niewielkie przetarcia. Czerwona podkładka z materiału. Rzadsze odznaczenie.

Wymiary 48 x 45 mm

Stan zachowania: