II RP. Odznaka pamiątkowa Za Ofiarną Pracę 1921

Cena wywoławcza:
60 PLN
110 PLN
+ 83 %

Mosiądz srebrzony. Odznaka jednoczęściowa. Na stronie głównej: Za Ofiarną Pracę 30 IX 1921. Na odwrocie: I POWSZ. SPIS LUDN. RZECZPOSPOLITA POLSKA.

Mocowanie na słupek, nakrętka nieoryginalna. Stan dobry, przetarcia srebrzenia.

Wymiary: 41 x 41 mm

Stan zachowania: