II RP. Krzyż Niepodległości

Cena wywoławcza:
100 PLN
250 PLN
+ 150 %

Krzyż z oryginalną wstążką z epoki w ładnym stanie zachowania. Ślady noszenia.

Tombak złocony i emaliowany. Wykonawca W. Gontarczyk - Warszawa.

Wymiary 44 x 39 mm

Stela 20.12

Stan zachowania: