II RP. Odznaka Związek Floriański

Cena wywoławcza:
80 PLN
315 PLN
+ 294 %

Odznaka jednoczęściowa. Nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA / CHMIELNA No 1.

Bardzo dobry stan zachowania.

Wymiary: 45 x 45 mm

Stan zachowania: