Niemcy, III Rzesza. Odznaka Króla Strzelców 1936

Cena wywoławcza:
180 PLN
180 PLN

Niewielkie przetarcia emalii.

Bardzo ładny stan zachowania.

Wymiary: 75 x 45 mm.

Stan zachowania: