Niemcy, III Rzesza. Odznaka lotnicza 1938

Cena wywoławcza:
70 PLN
220 PLN
+ 214 %

Emalie, biały metal. Sygnatura wytwórcy na odwrocie.

Bardzo dobry stan zachowania.

Stan zachowania: 2 (EF)