Niemcy, III Rzesza. Odznaka dla sędziów startowych - XI Igrzyska Olimpijskie, Berlin 1936

Cena wywoławcza:
150 PLN
405 PLN
+ 170 %

Niewielkie przetarcia emalii. Bardzo dobry stan zachowania.

48 mm

Stan zachowania: