II RP. Odznaka Przysposobienie Wojskowe

40 PLN
Cena końcowa: 115 PLN
Przebicie: + 188 %

Tombak srebrzony. Odznaka jednoczęściowa, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana. W centralnej części Krzyża Orzeł Strzelecki. Na stronie odwrotnej 301/0g - P.U.W.F. / i P.W. - 2 "N" - WARSZAWA / A.NAGALSKI. Ślady noszenia. Uszkodzone emalie.

Sawicki/Wielechowski s. 677

Wymiary: 36 x 36 mm

Stan zachowania: