II RP. 7 Pułk Artylerii Ciężkiej Poznań, srebro - RZADKA

Cena wywoławcza:
800 PLN
4 100 PLN
+ 413 %

Odznaka 3-częściowa, dwukolorowa emalia, cyfra 7 pod orzełkiem. Na liściach na stronie odwrotnej nabita próba srebra .800. Nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15.

Bardzo ładny stan zachowania. Rzadka odznaka.

Wesołowski 490 str. 149

Wymiary: 52 x 52 mm

Stan zachowania: