II RP. Mazowiecka Szkoła Podchorążych Rezerwowych Artylerii

Odznaka zatwierdzana 1830 roku.

Bardzo rzadka odznaka. Dobry stan zachowania. Niewielkie przetarcia. Nakrętka niesygnowana.

Wymiary 25 x 46 mm

Stan zachowania: