II RP. Odznaka 2 Pułk Piechoty Legionów - wersja oficerska, SREBRO

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
3 800 PLN
+ 90 %

Odznaka jednoczęściowa. Na rewersie numer 548, mocowanie na słupek, inicjały WG i cecha srebra „2”. Nakrętka W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19.

Bardzo rzadka odznaka w pięknym stanie zachowania. Nienaruszone emalie.

Wesołowski 230

Wymiary: 41 x 31,5 mm

Stan zachowania: