II RP. Krzyż Legionowy 1923 - SREBRO

Cena wywoławcza:
500 PLN
500 PLN

Cecha srebra i imiennik wytwórcy JM na rewersie. Mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana: J. MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15.

Bardzo ładny stan zachowania. Niewielkie przetarcia i nalot na nakrętce.

Wymiary: 40.5 x 40,5 mm

Stela 2.43

Stan zachowania: