II RP. Odznaka 2 Brygada Legionów Polskich 1916

Cena wywoławcza:
50 PLN
100 PLN
+ 100 %

Mosiądz oksydowany. Odznaka przewiercona w 2 miejscach. Przetarcia. Dorobione mocowanie na słupek. Słaby stan zachowania.

Wymiary: 44 x 32 mm

Stela 2.12

Stan zachowania: