Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie Odznaka pamiątkowa 6 Lwowska Brygada Piechoty

Cena wywoławcza:
250 PLN
380 PLN
+ 52 %

Odznaka Pamiątkowa 6 Lwowskiej Dywizji Piechoty wykonana w zakładzie M. Rubina w Tel Avivie w 1943 roku. Odznaka jednoczęściowa, tłoczona przez kontrę, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana, srebro niecechowane.

Stan bardzo dobry.

Sawicki/ Wielechowski, str. 491.

Wymiary: 50 x 36 mm.

Stan zachowania: