II RP. Odznaka POW

Cena wywoławcza:
150 PLN
370 PLN
+ 147 %

Mosiądz srebrzony. Na rewersie bity numer 198. Oryginalna nakrętka sygnowana J. Michrowski - Warszawa.

Dobry stan zachowania.

Wymiary: 33 x 33 mm

Stan zachowania: