II RP. Odznaka pamiątkowa Krzyż Ochotniczy dla artylerzystów

Cena wywoławcza:
200 PLN
260 PLN
+ 30 %

Mosiądz srebrzony. Rzadkie odznaczenie nieoficjalne, nadawane uczestnikom walk o Lwów w końcu 1918 roku i o Śląsk Cieszyński w styczniu 1919 roku.

Przyzwoity stan zachowania. Przetarcia.

Wymiary: 37 x 40 mm

Stan zachowania: