II RP. Odznaka pamiątkowa Dywizji Litewsko - Białoruskiej 1919

Cena wywoławcza:
200 PLN
550 PLN
+ 175 %

Odznaka tłoczona przez kontrę. Nr 7216. Nakrętka niesygnowana.

Dobry stan zachowania.

Stela 14.1.15.b

Wymiary: 47 x 47 mm

Stan zachowania: